14/11/2019

ŠKODA ICERINK Praha

Kontakt

info@icerink.cz
+420 737 213 051

Kurzy bruslení
Pro děti, dospělé, školy i skupiny
Provozní doba

Škoda ICERINK

Zimní stadion ŠKODA ICERINK v pražských Strašnicích nabízí dvě kryté ledové plochy, moderní zázemí, bezbariérový přístup a celoroční provoz.

Stadion nabízí hodiny veřejného bruslení v několika termínech, tak aby si vybral každý. Aktuální rozpis najdete vždy v rozpisu.

Na stadionu nechybí půjčovna bruslí a hokejek. Dospělí si brusle mohou vypůjčit za 100 Kč, děti za 60 Kč, hokejky jsou za 50 Kč. Brusle mají ve všech dostupných velikostech. Dále je k dispozici brusírna, kde si můžete nechat nabrousit Vaše brusle. Trenuje zde také Akademie Tomáše Vernera a krasobruslařská reprezentace.

A jaké Icerink nabízí možnosti výuky bruslení?

Kurzy bruslení pro děti od 4 let

Pro nejmenší bruslaře je připraven kroužek bruslení s instruktory, kteří je hravou formou naučí dovednostem na ledě. Není potřeba zápis do kurzu ani rezervace, můžete přijít i jednorázově. Během tréninku jsou děti rozděleny do skupin pro začátečníky, pokročilé a hokejisty, pro které je připraven hokejový trénink. Kroužek bruslení pro nejmenší se koná každé úterý (16:00 – 17:00). Více na škola bruslení.

Skills

Skills jsou hodiny určené pro nácvik hokejových dovedností. Jeden trenér se věnuje nanejvýš čtyřem hráčům. Trénuje se mimo jiné technika bruslení, práce s hokejkou, střela a zakončení herní situace. Hráč nebo rodič hráče si sám zvolí, kterou techniku by chtěl zlepšit, případně mu trenér poradí, na čem je potřeba pracovat. Lekci je nutné předem rezervovat viz stránka skills.

Rybníkový hokej

Rybníkový hokej je hokej na malé branky. Na ledové ploše jsou celkem tři hřiště. Síly můžete poměřit se svými známými nebo s rodinou. Přijít ale můžete i sami, rozhodíte hokejky a jde se na to. Nic podobného jinde nenajdete. Místa je nutné si předem rezervovat.

Výuka bruslení pro dospělé

Výuka bruslení pro dospělé s instruktorem. Říká se, že se bruslení nezapomíná, ale není to tak úplně pravda. Ať už jste na bruslích nestáli nikdy nebo je to už pár let. Vše můžete dohnat s instruktorem bruslení, který hodinu přizpůsobí Vašim potřebám.  Počet míst na lekci je omezen, proto je vhodné si místa předem rezervovat. Detaily viz výuka bruslení pro dospělé.

Kurzy hokeje

Jeden trenér maximálně na 4 hráče už vám dokáže zvednou hokejové dovednosti! A přesně o ty tu jde: trénujete techniku bruslení, práci s hokejkou, střely i zakončení herní situace. Hráč (nebo jeho rodič) sám zvolí, kterou techniku chce zlepšit. Případně zkušený trenér poradí, na čem je záhodno zapracovat.

Kompletní informace najdete na www.icerink.cz.

Family on ice

Family on ice neboli bruslení pro rodiče s dětmi s instruktorem. Hlavní výhodou Family on ice je omezený počet rodin na ledě, čímž je zajištěn komfort a bezpečí i pro nejmenší bruslaře. S instruktorem se děti i dospělí zdokonalí v bruslení, a to vše zábavnou formou her a dovednostních úkolů. Skvělý tip, jak trávit aktivní čas s rodinou. Hodiny rodinného bruslení jsou vždy o víkendu. Rezervace předem nutná, sledujte aktuální rozpis.

Rodina s hokejkou

Rodina s hokejkou neboli rodinný mini-hokej je určen pro mírně pokročilé rodiny s dětmi, které již zvládají základní bruslařskou techniku. S instruktory dále pilujete bruslařskou techniku a práci s hokejkou. Vše si hned zkoušíte při hokejíčku s Vašimi dětmi. Hraje se na mini-branky, výstroj není nutná. Pro děti je doporučena helma. Počet osob na ledě omezen. Rezervace předem opět nutná.

Příměstský tábor

Příměstský tábor představuje sportovní vyžití v době školních prázdnin. Je vhodný pro děti od 4 do 16 let. Celodenní program je sestaven z aktivit na ledě, venkovním hřišti a v tělocvičně. Aktivity probíhají pod dohledem zkušených trenérů. Hlavní náplní je výuka bruslení a to formou zábavných her vhodných pro úplné začátečníky i pro pokročilé bruslaře. Zajištěna je pestrá strava a pitný režim.

To ale není všechno, na ŠKODA ICERINKu je možné uspořádat různé typy akcí:

Dětské oslavy

Připravte pro vaše děti a jejich kamarády nezapomenutelný den na ledě.  Instruktoři se postarají o zábavu na ledě, dovednostní úkoly a soutěže. ICEBAR nachystá slavnostní občerstvení a výzdobu přesně podle Vašich představ. Více na icerink.cz/detske-oslavy.

Led jen pro Vás

Ledovou plochu si můžete pronajmout celou jen pro sebe, soukromou či firemní akci. Zázemí ICERINKu se skvěle hodí pro různé akce. Můžete uspořádat bruslení s přáteli, turnaj v mini-hokeji, výuku bruslení s trenérem, turnaj v metané (obdoba curlingu) a další. Více na stránce pro firmy.